Kurs Uzdrawiania

Kurs Uzdrawiania
Kurs ten jest przeznaczony dla osób które ukończyły kurs podstawowy. 

Terminy kursu:
22 grudnia w godzinach 16-20

Cel kursu
Kurs został przygotowany dla osób średnio zawansowanych, pracujących z energiami subtelnymi, chcących pomagać energiami uzdrowicielskimi sobie lub innym. Program kursu zawiera:

  • Dlaczego chorujemy?
  • Wywiad i podstawy diagnostyki.
  • Wykorzystanie kanałów energetycznych dla uzdrawiania z chorób, 
  • Działania wspomagające pozytywne zmiany

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni w sesjach po 4 godziny. Zalecana jest obecność fizyczna. W trakcie kursu następuje inicjacja w 4 kanały energetyczne.

Ilość godzin zajęć: 8 godzin (dwa dni po 4 godziny)

Miejsce odbywania kursu: Łódź, ul Sienkiewicza 85/87

Opis kanałów energii subtelnych 

W trakcie kursu uczestniczy będą inicjowani w cztery różne kanały energetyczne, pozwalające na uzyskanie różnorodnych efektów:

  1. Czyszczenie biopola. Po otwarciu działa automatycznie, dopóki przestrzeń nie zostanie całkowicie wyczyszczona. Usuwanie wszelkiego zła, wszelkiego negatywnego „chwastu energetycznego”. Ma funkcję ochronną. Usuwa nekrotyczne przywiązania, negatywne przywiązania z przeszłości i przyszłości. 
  2. Leczenie. Leczy prawie wszystkie choroby. Przywraca właściwy poziom hormonów.
  3. Jedna z najsilniejszych częstotliwości leczenia. Normalizuje formułę krwi. Normalizuje poziom płytek krwi, hemoglobiny, żelaza itp. Normalizuje kolor i gęstość krwi. W rezultacie normalizuje ciśnienie krwi, jeśli przyczyną podwyższonego ciśnienia była wysoka gęstość krwi. W rezultacie poprawia pamięć, koordynację ruchów, odmładza skórę, eliminuje żylaki. Wspomaga regenerację wszystkich narządów.
  4. Kanał aktywuje zdolności uzdrowicielskie, koncentruje i wzmacnia osobistą biosusionę uzdrowiciela, jego zdolność do pomagania i leczenia za pomocą tego daru. 

Cena kursu: 1200 zł (płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu)

Zapisy: kontakt@kosmoenergetyka.org

Tel +48 533 961 123

Ilość miejsc ograniczona.