Terapia

Kosmoenergetycy są operatorami energii kosmicznych z pół torsyjnych. Nie jesteśmy lekarzami nie mamy prawa wypisywać recept ani wysłać kogoś na zwolnienie L4, nasze usługi nie są również refundowane z NFZ-tu ale dochód z nich uzyskany oczywiście jest opodatkowany. Wykonujemy zabiegi, po których ludzie sami zdrowieją. Zabieg polega na oddziaływaniu energiami kosmicznymi na chore organy lub czakry w celu ich uruchomienia. Jesteśmy wyłącznie przekaźnikami energii, to nie jest nasza energia, tylko energia kosmosu. Sam zabieg trwa od 15 do 25 minut. W tym czasie pacjent stoi lub jeśli czuje się słabo to siedzi na krześle. Zabiegi należy powtórzyć, pełny cykl to 10 zabiegów, które odbywa się w czasie około 45 dni. Najpierw co 3-4 dni a później raz na tydzień.

W przypadku chorób przewlekłych cykl zabiegów należy powtórzyć, czasami nawet kilkukrotnie. W przypadku poważnego stanu zdrowia (bezpośrednio zagrażającemu życiu), z chorym pracujemy codziennie, dwa razy. Kosmoenergetyk ma możliwość pracy również ciałem eterycznym pacjenta i tą technikę wykorzystuje się również w przypadku kiedy trzeba robić zabiegi dwukrotnie w ciągu dnia lub kiedy pacjent ze względu na odległość lub inne przyczyny nie może się stawić na zabieg. W przypadku nadwagi, zabiegi odbywają się codziennie przez półtora miesiąca.

Zabiegi kosmoenergetyczne mają charakter holistyczny, czyli działają na całego człowieka. Człowiek to byt energoinformacyjny, czyli duchowy, emocjonalny i fizyczny. Lekarze konwencjonalni oddziaływają jedynie na ciało fizyczne, niekiedy psychiatrzy i psychologowie oddziaływają na ciało emocjonalne lecz raczej „przypadkiem” niż z zamierzonego efektu. Kosmoenergetyka uzdrawia zarówno chorobę jak i jej przyczynę, dlatego oddziałuje na trzy ciała człowieka równocześnie. Wynikiem oddziaływania kanałów kosmicznych na człowieka jest ogólne polepszenie zdrowia, losu, ustąpienie dolegliwości. W takich przypadkach lekarze są skonsternowani, nie wiedząc co się stało, wg niech nastąpiło tzw. samouzdrowienie lub cofnięcie choroby.


Kosmoenergetyka pomaga między innymi przy:

 • Chorobach narządów wewnętrznych: wątroba, kamica żółciowa, żołądek, wrzody żołądka, jelita, trzustka i pozostały układ trawienny, owrzodzenia, likwidacja robaczyc i grzybic, cholera, dezynteria, czerwonka, zatrucia pokarmowe, przepukliny,
 • Chorobach dermatologicznych: zapalenia ropne, egzemy, gangreny, alergie, szramy, blizny, rany, likwidacja brodawek i owłosienia, oparzenia i oparzenia radiacyjne,
 • Chorobach dróg oddechowych: płuca, problemy z płucami, gardło, przeziębienie, grypa, gruźlica, astma, bronchity, zapalenie,
 • Chorobach ginekologicznych i urologicznych: nerki, kamica nerkowa, nocne moczenie dzieci, pęcherz, niedorozwój jąder i jajników, impotencja kobiet i mężczyzn, przerost prostaty, nietrzymanie moczu,
 • Chorobach chorób krwi: żółtaczka, anemia, białaczka (rak krwi), cukrzyca, normalizacja składu krwi,
 • Chorobach dziecięcych, alergie,
 • Chorobach układu krążenia: serce, arytmia, wady serca, zakrzepy, żylaki, choroba wieńcowa, normalizacja ciśnienia,
 • Chorobach systemu immunologicznego: oczyszczenie i wzmocnienie, AIDS,
 • Chorobach układu kostnego: prostowanie czaszki u niemowląt, złamania, stawy, reumatoidalne zapalenie stawów, skolioza, bóle kręgosłupa, przepukliny międzykręgowe, gościec, stany reumatyczne, zatoki czołowe i okołonosowe, prostowanie nieprawidłowych zrostów kości, osteoporoza,
 • Chorobach układu endokrynologicznego: stabilizacja poziomu hormonalnego (odmłodzenie), normalizacja wagi ciała, guzy i choroby tarczycy,
 • Chorobach oczu: jaskra, katarakta (zaćma), poprawa widzenia, stany pooperacyjne oczu, ciśnienie wewnątrz gałki ocznej,
 • Chorobach neurologicznych: udar mózgu, dziecięce porażenie mózgowe, migreny, śpiączka, szok, omdlenia, zapalenie opon mózgowych, regeneracja tkanki mózgowej, stany powylewowe, udar mózgu, normalizacja ciśnienia wewnątrz czaszkowego, SM,
 • Chorobach psychicznych: depresja, stresy, schizofrenia, epilepsja (padaczka), ADHD,
 • Chorobach onkologicznych: nowotwory złośliwe i niezłośliwe, rak jelita prostego, rak żołądka, rak jelit, rak skóry, guzy, tłuszczaki, rak piersi, pęknięcia sutków, rak macicy, rak jajników itd. (wyjątek stanowi guz mózgu i IV stopień – przerzuty – tu można tylko uśmierzyć ból, a i te nie stanowią jednoznacznego wykluczenia)
 • Obumierania narządów: np. usycha nerka,
 • Opuszczenia narządów,
 • Zakażeń bakteryjnych i wirusowych oraz zapaleń,
 • Obniżenia temperatury ciała,
 • Niedostatecznego wydzielania mleka,
 • Nałogów: choroba alkoholowa, nałóg nikotynowy, uzależnienie narkotyczne,

Przykłady problemów z jakimi poradziła sobie kosmoenergetyka

Dzieci

 • Dziecko – wiek 9 lat, chłopiec, problem: niewłaściwe zachowanie, podejrzenie ADHD, – zabiegi trwały 6 tygodni, w czasie którym, chłopiec wyraźnie się uspokoił, wyciszył. Poprawił mu się sen. Rodzice w tym czasie zauważyli, że chłopiec inaczej / lepiej odnosi się do otaczających go ludzi. Należy jednak powiedzieć, że zabiegom kosmoenergetyki towarzyszyła praca z dzieckiem, pokazanie jak należy postępować. Zabiegi robione były również na matce.
 • Dziecko – wiek 0,5 roku, dziewczynka, problem: skaza białkowa. Zabiegi, robione na astralu. Już po pierwszym tygodniu rodzice nie musieli tak rygorystycznie stosować diety. Po dwóch miesiącach, dziecko mogło jeść bez żadnych ograniczeń. Zabiegi robione były również na matce.
 • Dziecko – wiek 12 lat, chłopiec, problem: polepszenie wyników w szkole. Zabiegi robione w ciągu 3 miesięcy na astralu, w ciągu których chłopiec wyraźnie poprawił oceny. Dodatkowo w ramach odkrywania pasji, zainteresował się sportem, tenisem stołowym, w którym odnosi sukcesy. Zabiegi robione były również na matce.
 • Dziecko – wiek 9 miesięcy, chłopiec, problem: śpi w dzień, w nocy aktywny. Taki problem u małego dziecka, jest bardzo uciążliwy dla rodziców a zbawienny dla opiekunki do dziecka, bowiem nic nie musi ona przy nim robić, a rodzice (najczęściej matka) nie mogą spać. Zabiegi w ciągu miesiąca, spowodowały normalizację, postrzegania przez małe dziecko, noc – spanie, dzień aktywność. Ponadto dziecko bardzo się wyciszyło. Zabiegi robione były również na matce.
 • Dziecko – wiek 5 lat, dziewczynka, problem: częste anginy i zapalenia oskrzeli. Zabiegi robione matce około 6 tygodni, a następnie dziecku około miesiąca. Efektem zastosowanej kuracji było widoczne wzmocnienie odporności dziecka. Ponadto matka bardzo się wyciszyła, zniknęły problemy z układem trawiennym, w okresie kilku miesięcy nastąpiła normalizacja wagi. Do tego należy dodać sukcesy zawodowe.
 • Dziecko – wiek 3 lata, dziewczynka, problem: lęki przed pomieszczeniami z nieznajomymi ludźmi. Zabiegi prowadzone w okresie 6 tygodni. Praktycznie po dwóch tygodniach było widać otwarcie dziecka, i brak lęku przed nowymi ludźmi i dziećmi. Dziecko zupełnie inaczej było postrzegane w przedszkolu. Wcześniej matka przeszła cykl zabiegów.

 

Rodzina

 • Rodzina – problem: normalizacja stosunków rodzinnych. Zastosowana procedura polegała na zabiegach na małżonce i mężu (6 tygodni), oraz oczyszczeniu mieszkania. Efekty można było obserwować już po tygodniu, to przede wszystkim bardziej stosowane wyrażanie swoich emocji, zwolnienie tempa życia, spędzaniu więcej czasu ze sobą, odkrycie na nowo siebie, wspólny urlop, decyzja o dziecku. W dłuższej perspektywie przed rodziną otworzyły się nowe, lepsze możliwości finansowe, bowiem małżonkowie awansowali w swoich organizacjach oraz otrzymali dodatkowe propozycje zarobkowe.

 

Osoby dorosłe

 • Osoba dorosła – wiek 35 lat, kobieta, problem: wzmocnienie możliwości wystąpień publicznych, rozwój kariery. Ze względu na wykonywany zawód osoba ta potrzebowała sprawnie i klarownie przekazywać swoje opinie i poglądy. Niestety od zawsze miała lęk przed publicznymi wystąpieniami i ocenianiem. W tym przypadku zabiegi trwały 6 tygodni. Efektem tego było między innymi, łatwiejsze publiczne wypowiadanie się, brak lęku przed zabieraniem głosu, zrównoważenie w wypowiadanych poglądach, celność argumentacji, łatwość w formułowaniu zdań i wypowiedzi pisemnych.
 • Osoba dorosła – wiek 45 lat, kobieta, problem: usunięcie problemów skórnych. W tym przypadku występował cały szereg komplikacji związanych ze skórą, były to: potliwość, wysypki, alergie, zły stan włosów, swędzenie skóry, przebarwienia. W tym przypadku zabiegi trwały 3 miesiące, pierwsze efekty można było obserwować po dwóch tygodniach, była to mniejsza potliwość i inny zapach skóry. Końcowe efekty były po trzech miesiącach, wszelkie niekorzystne objawy ustąpiły.
 • Osoba dorosła, wiek 32 lata, kobieta, problem: zajście w ciążę. Praca trwała 2 miesiące. Zastosowano kanały energetyczne oddziałujące na psychikę. Uwolnienie od problemów psychologicznych, zahamowań, starych myśli, obwiniania siebie, gdy to zrobiliśmy kobieta szybko zaszła w ciążę.
 • Osoba dorosła, wiek 27 lat, kobieta, problem: prowadzenie ciąży. Głównym problemem w tym przypadku był niepokój i strach oraz stan depresyjny. W tym przypadku praca trwała 1,5 miesiąca. Stan depresyjny ustąpił jako pierwszy, po dwóch tygodniach. W kolejnym miesiącu stosując kanały energii kosmicznej oraz rozmowę terapeutyczną, usunęliśmy lęk i niepokój. Poza tym, pracowałem również nienarodzonym dzieckiem, dzięki czemu sama ciąża przebiegała spokojnie, dziecko rozwijało się zdrowo, bez komplikacji, a matka długo czuła się dobrze.
 • Osoba dorosła, wiek 29 lat, kobieta, problem: usunięcie depresji po porodowej. Depresja po porodzie dotykająca kobietę, jest związana z rozdzieleniem biopola matki i dziecka oraz z innymi problemami jakimi musi stawić czoła kobieta w tym przypadku. Praca trwała 1,5 miesiąca, Pierwsze efekty pojawiły się po tygodniu, osoba już wówczas była inna. Następnie po dwóch, trzech tygodniach, wówczas wrócił pogodny nastrój, osoba mogła się w pełni zaopiekować dzieckiem, wówczas odstawiła już leki antydepresyjne (które wg mnie nic nie pomagały). Po dwóch miesiącach nie było jakichkolwiek oznak problemów psychicznych.
 • Osoba dorosła, wiek 62 lata, kobieta, problem: cukrzyca. Podwyższony poziom cukru, przed kuracją 150-200. Przy czym pacjent regulował poziom cukru dietą. Kuracja trwała 6 miesięcy, zabiegi co tydzień. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy, poziom cukru spadł do 120-130. W kolejnych miesiącach wahał się, aby po sześciu miesiącach ustabilizować się około 100. Normą jest 80-90. Po kuracji kosmoenergetyką pacjent nie musiał przestrzegać diety.
 • Osoba dorosła, wiek 28 lat, kobieta, problem: nadwaga 30 kg. W tym przypadku powodem nadwagi były obciążenia karmiczne. Czas kuracji 1,5 roku, przez pierwsze dwa miesiące co tydzień a następnie co dwa tygodnie. Tempo spadku wagi od 1-3 kg miesięcznie. W tym czasie, oprócz spadku wagi, przyszła normalizacja w zakresie stosunków rodzinnych oraz przyszedł sukces zawodowy.
 • Osoba dorosła, wiek 60 lat, kobieta, problem: dna moczanowa. Osadzające się kryształki kwasu moczowego w stawach powodują ból stawów i ich zwyrodnienie. Kuracja trwała 6 miesięcy, zabiegi co tydzień. W ciągu pierwszego miesiąca ustąpił ból i obrzęki na stawach. W trakcie kolejnych miesięcy nastąpiła normalizacja pracy wątroby i składu krwi.
 • Osoba dorosła, wiek 35 lat, kobieta, problem: bezsenność, koszmary. W przypadku takie problemu, należy pamiętać, że bezsenność zawsze jest wtórnym efektem. Jest spowodowane przez przyjmowanie leków, choroby somatyczne lub psychiczne, obciążenia karmiczne. W większości przypadku bezsenności ustępuje szybko (2-3 tygodnie), jednakże czasami (bardzo rzadko) zdarzają się sytuacje gdy trudno sobie jest z tym poradzić, szczególnie gdy mamy do czynienia z zadawnionymi problemami, które dręczą ludzi od lat. W tym przypadku bezsenności ustąpiła po 3 tygodniach zabiegów, dwa razy w tygodniu.