Kurs Rozwój Intelektualny

Kurs ten jest przeznaczony dla osób które ukończyły kurs podstawowy.Terminy kursu:

  • Do uzgodnienia


Cel kursu

Kurs został przygotowany dla osób średnio zawansowanych, pracujących z energiami subtelnymi. Program kursu zawiera:

  • Budowa i funkcje czakr 5,6,7
  • Negatywne oddziaływania energetyczne dla wyższych czakr: wampiryzm i podłączenia nekrotyczne,
  • Wykorzystanie kanałów energetycznych dla wzmocnienie potencjału intelektualnego,
  • Działania wspomagające pozytywne zmiany

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni w sesjach po 4 godziny. Zalecana jest obecność fizyczna. W trakcie kursu następuje inicjacja w 4 kanały energetyczne.


Ilość godzin zajęć: 4 godzinyMiejsce odbywania kursu:
Łódź, ul Sienkiewicza 85/87


Opis kanałów energii subtelnych

W trakcie kursu uczestniczy będą inicjowani w cztery różne kanały energetyczne, pozwalające na uzyskanie różnorodnych efektów:

  1. Pomoc w nauce. Zwiększa intuicję w procesie edukacyjnym i w nauce. Pomaga zakończyć prace nad odkryciem naukowym. Daje wgląd w ścieżkę wiedzy i badań w nauce. Daje zrozumienie uniwersalnego połączenia między wszystkim i wszystkim, aby poczuć się częścią żywego organizmu Wszechświata.

  2. Rozwój zdolności umysłowych w zakresie nauki języków obcych. Pomaga „transkodować” część kory mózgowej odpowiedzialną za mowę obcą; otwiera zasłonę, którą prawie każda osoba ma dzisiaj i która uniemożliwia naukę (zapamiętywanie) potrzebnego języka.

  3. Kanał informacyjny, kanał wiedzy i szkolenia., Kanał komunikacji z nauczycielami. Pomaga zrozumieć kulturę i etykę sztuki magicznej. Uczy kultury sztuki magicznej.

  4. Kreatywność. Częstotliwość, która dostarcza energii do stworzenia. Przy dłuższej pracy ze swoimi zdolnościami budzi zdolności oratorskie. Częstotliwość otwiera kanał między świadomością a sercem, tym samym pomaga w samorealizacji, zwiększa samoświadomość.Cena kursu:
4000 zł (płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu)Zapisy:
kontakt@kosmoenergetyka.org
Tel +48 533 961 123

Ilość miejsc ograniczona.