Kosmoenergetyka

Jeśli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że jesteś poszukującym. Podświadomie czujesz, że ten świat nie składa się tylko z fizycznego „tu i teraz” ale istnieje jeszcze coś. Może właśnie teraz i dla Ciebie rozpoczyna się niesamowita podróż poznania, którą będziesz odbywał wraz z Kosmoenergetyką. Podróż która zabierze Cię do Prawdy. A przy okazji pozbędziesz się dolegliwości, chorób, uzdrowisz swoich najbliższych, rozwiniesz w sobie ukryte talenty intelektualne czy twórcze, a także „nienaturalne”, takie jak jasnowidzenie.
Kosmoenergetyka jest nauką wykorzystującą energie kosmiczne, które operatorzy mogą otwierać na człowieka, zwierzę, roślinę, rzecz, także w określonej intencji, uzyskując efekt w postaci uzdrowienia, zmiany losu – to człowiek, zwierze, lepszych plonów, usunięcia szkodników – rośliny, czy spełnienia określonego realnego życzenia.

Osoby chcące zapoznać się z Kosmoenergetyką uprzedzam, że nastąpią radykalne zmiany w ich życiu, staną się prawdziwie wolnymi ludźmi. Uwolnią się od chorób czy dolegliwości, pozbędą się ze swojego życia destrukcyjnych wpływów innych ludzi, oddziaływania zła czy energii zmarłych.

Kosmoenergetyka z certyfikatem Światowej Organizacji Zdrowia
Akceptacja dla kosmoeneregetyki klasycznej przez World Health Organization oznacza, że stosowane metody uzdrawiania zostały przebadane przez jednostki WHO, ponadto działanie kosmoenergetyki klasycznej zostało potwierdzone przez WHO. czytaj więcej

Strefa wiedzy


kosmos2Kosmiczne promieniowanie
Kosmoenergetyka jest bardzo starą nauką , jej korzenie, prawdopodobnie, sięgają do poprzedzających nas cywilizacji Atlantów i Lemuryjczyków. Zalicza się ona do dziedziny medycyny energoinformacyjnej.
Kosmoenergetyka reprezentuje system kosmicznego promieniowania i częstotliwości, u której podstaw leży teoria budowy wielowymiarowego wszechświata. System ten daje możliwość oddziaływania na energetyczne pole człowieka przy pomocy czystej, kosmicznej energii przekazywanej za pośrednictwem kosmicznych kanałów pochodzących z różnych energetycznych poziomów. Wszystko w naszym Świecie do stworzenia potrzebowało informacji i energii. Nawet ręki nie można podnieść bez użycia informacji i energii. We Wszechświecie obowiązuje prawo makrokosmosu i mikrokosmosu. Mikrokosmosem jest człowiek i jest nierozerwalną częścią makrokosmosu. Człowiek z makrokosmosem jest połączony przez subtelne kanały energoinformacyjne.

kosmo3-300x300Człowiek
Kosmoenergetyka zajmuje się człowiekiem jako całością, to znaczy: ciałem fizycznym, energetycznym, energoinformacyjnym i duszą. To, co proponuje kosmoenergetyka nie można nazwać leczeniem, dlatego że nie stosujemy środków farmakologicznych i ziół. Człowiek chory, który poddaje się terapii, wraca do zdrowia fizycznego, zmienia się jego osobowość w lepszą stronę, poprawia się jego los. Nasza technika terapeutyczna „wyrywa” korzenie choroby. Przy okazji również zostają usunięte z naszego biopola takie nieprzyjemności (uważane za zabobon) jak urok, klątwy i inne energoinformacyjne skażenia. Łatwiej powiedzieć w jakich chorobach nie możemy pomóc, niż wymienić te schorzenia, które znikają bez śladu. Również choroby uważane za nieuleczalne choćby: astma, żółtaczki, HIV, gruźlica itd.

 

medycyna

Medycyna energoinformacyjna
Medycyna energoinformacyjna , czyli kosmoenergetyka zajmuje się udrażnianiem przepływu życiodajnej energii dla zdrowia w człowieku. Również usuwaniem “wirusów” – tzw. negatywnych energoinformacji wywołujących czynnik powstania choroby w człowieku.Kosmoenergetyka wprowadza człowieka w harmonię z samym sobą i z otaczającym światem, prowadzi do duchowego odrodzenia i dodaje sił do życia tu i teraz. Zniekształcona informacja pierwotna w człowieku połączona z niedoborem i/lub tzw. negatywną energią objawia się złym samopoczuciem, bólami, a to nazywamy chorobą albo zespołem przewlekłego zmęczenia. Usunięcie destrukcyjnych energoinformacji z pól energetycznych człowieka i nadanie odpowiednich wibracji z pół torsyjnych Światowego Rozumu to rozpoczęcie procesu samoregulacji. Tak rozpoczyna się proces zdrowienia przy użyciu kosmoenergetyki.