Kosmoenergetyka

Jeśli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że jesteś poszukującym. Podświadomie czujesz, że ten świat nie składa się tylko z fizycznego „tu i teraz” ale istnieje jeszcze coś. Może właśnie teraz i dla Ciebie rozpoczyna się niesamowita podróż poznania, którą będziesz odbywał wraz z Kosmoenergetyką. Podróż która zabierze Cię do Prawdy. A przy okazji pozbędziesz się dolegliwości, chorób, uzdrowisz swoich najbliższych, rozwiniesz w sobie ukryte talenty intelektualne czy twórcze, a także „nienaturalne”, takie jak jasnowidzenie.
Kosmoenergetyka jest nauką wykorzystującą energie kosmiczne, które operatorzy mogą otwierać na człowieka, zwierzę, roślinę, rzecz, także w określonej intencji, uzyskując efekt w postaci uzdrowienia, zmiany losu – to człowiek, zwierze, lepszych plonów, usunięcia szkodników – rośliny, czy spełnienia określonego realnego życzenia.

Osoby chcące zapoznać się z Kosmoenergetyką uprzedzam, że nastąpią radykalne zmiany w ich życiu, staną się prawdziwie wolnymi ludźmi. Uwolnią się od chorób czy dolegliwości, pozbędą się ze swojego życia destrukcyjnych wpływów innych ludzi, oddziaływania zła czy energii zmarłych.

Kosmoenergetyka z certyfikatem Światowej Organizacji Zdrowia
Akceptacja dla kosmoeneregetyki klasycznej przez World Health Organization oznacza, że stosowane metody uzdrawiania zostały przebadane przez jednostki WHO, ponadto działanie kosmoenergetyki klasycznej zostało potwierdzone przez WHO. czytaj więcej

Kosmoenergetyka i uzdrawianie duchowe

Kosmoenergetyka to nic innego jak dziedzina zajmująca się uzdrawianiem i przywracaniem wewnętrznej równowagi człowieka. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak ogromny wpływ na życie mogą mieć energie kosmiczne i prawo przyciągania. Wiele chorób, zdarzeń i sytuacji uzależnione jest od naszego sposobu postrzegania świata, przywoływania myśli i wzbudzania emocji. Te doskonale sterują naszym życiem i oddają to, czego podświadomie pragniemy. Praca z kosmoenergetykiem ma za zadanie przywrócenie wewnętrznej równowagi i harmonii. Jednym z założeń jest pootwieranie czakr oraz pozbycie się negatywnych doświadczeń, które do tej pory rzutują na kolejne etapy życia. Jak wygląda zatem kosmoenergetyka klasyczna i w jakich sytuacjach pomoże?

Kosmoenergetyka klasyczna

Kosmoenetgetyka klasyczna to jedna z podstawowych dziedzin uzdrawiania duchowego. Jej celem jest oczyszczenie energetyczne osób i miejsc. Tego typu pomoc może być owocna dla wszystkich osób zmagających się z bezsilnością, zmiennością nastrojów, poczuciem bezradności, osamotnienia, czy niskiego poczucia własnej wartości. Podczas sesji możesz skorzystać z przewodnictwa duchowego, jak i życiowego. Wszystko po to, by na nowo wejść na właściwe tory swojego życia, odzyskać dawne chęci do działania i przywrócić równowagę, której tak bardzo potrzebujesz.

Klasyczna kosmoenergetyka

Klasyczna kosmoenergetyka jest nowoczesną metodą, która skupia się na pracy z energiami. Jej celem jest zapewnienie harmonii życiowej i zdrowotnej. Odpowiednio poprowadzone działania mogą wspomóc zdjęcie wszelkiego rodzaju blokad energetycznych, które towarzyszą ci od dłuższego czasu. Warto nadmienić, że te mogą mieć podłoże w nieprzepracowanych traumach i sytuacjach rodzinnych, tkwieniu w toksycznych relacjach lub przebywaniu w niewłaściwym środowisku. Naturalne pobudzenie systemu samo uzdrawiania człowieka pozwoli na nowo przenikać energii, równoważąc pracę czakr.

Kiedy udać się do kosmoenergetyka?

Wiele osób decyduje się na wizytę dopiero w momencie silnego załamania i poczucia całkowitej bezradności. Warto jednak odwiedzić specjalistę dużo wcześniej. Niejednokrotnie tkwienie w tym samym punkcie i brak możliwości ruszenia do przodu spowodowany jest blokadami. Wcześniejsze udanie się na sesję terapeutyczną może wspomóc twoje nowe działania i uwolnić cię od pojawiających się na drodze dotychczasowych przeszkód. Co więcej, spotkania proponowane są osobom, które zmagają się z blokadami finansowymi, zdrowotnymi, oraz zawodowymi.

Strefa wiedzy


kosmos2Kosmiczne promieniowanie
Kosmoenergetyka jest bardzo starą nauką , jej korzenie, prawdopodobnie, sięgają do poprzedzających nas cywilizacji Atlantów i Lemuryjczyków. Zalicza się ona do dziedziny medycyny energoinformacyjnej.
Kosmoenergetyka reprezentuje system kosmicznego promieniowania i częstotliwości, u której podstaw leży teoria budowy wielowymiarowego wszechświata. System ten daje możliwość oddziaływania na energetyczne pole człowieka przy pomocy czystej, kosmicznej energii przekazywanej za pośrednictwem kosmicznych kanałów pochodzących z różnych energetycznych poziomów. Wszystko w naszym Świecie do stworzenia potrzebowało informacji i energii. Nawet ręki nie można podnieść bez użycia informacji i energii. We Wszechświecie obowiązuje prawo makrokosmosu i mikrokosmosu. Mikrokosmosem jest człowiek i jest nierozerwalną częścią makrokosmosu. Człowiek z makrokosmosem jest połączony przez subtelne kanały energoinformacyjne.

kosmo3-300x300Człowiek
Kosmoenergetyka zajmuje się człowiekiem jako całością, to znaczy: ciałem fizycznym, energetycznym, energoinformacyjnym i duszą. To, co proponuje kosmoenergetyka nie można nazwać leczeniem, dlatego że nie stosujemy środków farmakologicznych i ziół. Człowiek chory, który poddaje się terapii, wraca do zdrowia fizycznego, zmienia się jego osobowość w lepszą stronę, poprawia się jego los. Nasza technika terapeutyczna „wyrywa” korzenie choroby. Przy okazji również zostają usunięte z naszego biopola takie nieprzyjemności (uważane za zabobon) jak urok, klątwy i inne energoinformacyjne skażenia. Łatwiej powiedzieć w jakich chorobach nie możemy pomóc, niż wymienić te schorzenia, które znikają bez śladu. Również choroby uważane za nieuleczalne choćby: astma, żółtaczki, HIV, gruźlica itd.

 

medycyna

Medycyna energoinformacyjna
Medycyna energoinformacyjna , czyli kosmoenergetyka zajmuje się udrażnianiem przepływu życiodajnej energii dla zdrowia w człowieku. Również usuwaniem “wirusów” – tzw. negatywnych energoinformacji wywołujących czynnik powstania choroby w człowieku.Kosmoenergetyka wprowadza człowieka w harmonię z samym sobą i z otaczającym światem, prowadzi do duchowego odrodzenia i dodaje sił do życia tu i teraz. Zniekształcona informacja pierwotna w człowieku połączona z niedoborem i/lub tzw. negatywną energią objawia się złym samopoczuciem, bólami, a to nazywamy chorobą albo zespołem przewlekłego zmęczenia. Usunięcie destrukcyjnych energoinformacji z pól energetycznych człowieka i nadanie odpowiednich wibracji z pół torsyjnych Światowego Rozumu to rozpoczęcie procesu samoregulacji. Tak rozpoczyna się proces zdrowienia przy użyciu kosmoenergetyki.