Kurs uzdrawiania

Kurs ten jest przeznaczony dla osób które ukończyły kurs podstawowy.Terminy kursu:

 • 16 listopada 2022 – w godzinach 16-20
 •  4 grudnia 2022 – w godzinach 9-13
 • 19 grudnia 2022 – w godzinach 16-20


Cel kursu

Kurs został przygotowany dla osób średnio zawansowanych, pracujących z energiami subtelnymi, chcących pomagać energiami uzdrowicielskimi sobie lub innym. Program kursu zawiera:

 • Dlaczego chorujemy?
 • Wywiad i podstawy diagnostyki.
 • Wykorzystanie kanałów energetycznych dla uzdrawiania z chorób,
 • Działania wspomagające pozytywne zmiany

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni w sesjach po 4 godziny. Zalecana jest obecność fizyczna. W trakcie kursu następuje inicjacja w 4 kanały energetyczne.Ilość godzin zajęć:
8 godzin (dwa dni po 4 godziny)Miejsce odbywania kursu:
Łódź, ul Sienkiewicza 85/87Opis kanałów energii subtelnych

W trakcie kursu uczestniczy będą inicjowani w cztery różne kanały energetyczne, pozwalające na uzyskanie różnorodnych efektów:

 1. Czyszczenie biopola. Po otwarciu działa automatycznie, dopóki przestrzeń nie zostanie całkowicie wyczyszczona. Usuwanie wszelkiego zła, wszelkiego negatywnego „chwastu energetycznego”. Ma funkcję ochronną. Usuwa nekrotyczne przywiązania, negatywne przywiązania z przeszłości i przyszłości.

 2. Leczenie. Leczy prawie wszystkie choroby. Przywraca właściwy poziom hormonów.

 3. Jedna z najsilniejszych częstotliwości leczenia. Normalizuje formułę krwi. Normalizuje poziom płytek krwi, hemoglobiny, żelaza itp. Normalizuje kolor i gęstość krwi. W rezultacie normalizuje ciśnienie krwi, jeśli przyczyną podwyższonego ciśnienia była wysoka gęstość krwi. W rezultacie poprawia pamięć, koordynację ruchów, odmładza skórę, eliminuje żylaki. Wspomaga regenerację wszystkich narządów.

 4. Kanał aktywuje zdolności uzdrowicielskie, koncentruje i wzmacnia osobistą biosusionę uzdrowiciela, jego zdolność do pomagania i leczenia za pomocą tego daru.Cena kursu:
1200 zł (płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu)Zapisy:

kontakt@kosmoenergetyka.org
Tel +48 533 961 123

Ilość miejsc ograniczona.