Uzdrawianie na odległość

Osiągnięcie upragnionej równowagi, praca nad mentalem i rozbudowa swojej duchowości to kluczowe elementy, które skutecznie mogą wpływać na twoje zdrowie oraz samopoczucie. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak istotny jest rozwój duchowy, który pozwala na odpuszczenie jakichkolwiek blokad. Te głęboko zakorzenione w twoim umyśle mogą prowadzić do różnego rodzaju schorzeń, począwszy od silnie odczuwanej niemocy, braku chęci do działania, aż po choroby fizyczne, które ciężko wyleczyć farmaceutykami. Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom, przygotowaliśmy ofertę, dzięki której nawiążesz kontakt z energią i poczujesz silną moc miłości duchowej. Uzdrawianie na odległość to innowacyjna opcja, z której warto skorzystać. Poczuj na nowo, że wszechświat ci sprzyja i zacznij od nowa żyć życiem swoich marzeń.

Kieruj energię na odległość – uzdrowienie, którego potrzebujesz

Wbrew pozorom uzdrawianie na odległość może być tak samo skuteczne, jak klasyczna wizyta one on one. Tutaj najważniejszymi działaniami, jakie należy podjąć, jest całkowite oczyszczenie aury i przywrócenie równowagi energetycznej w twoich zamkniętych na ten moment czakrach. Wystarczy krótka rozmowa lub spotkanie video, abyś poczuł, jak ogromny ciężar spada z twoich barków, a ty na nowo czujesz  moc, jakiej od dawna nie mogłeś zaznać. To właśnie z myślą o twoich potrzebach przygotowaliśmy ofertę, jaka jest praca z tobą na odległość. Uzdrowienie bez fizycznej interakcji doskonale sprawdzi się dla wszystkich sposób zabieganych, które nie mają w ciągu dnia zbyt wiele czasu, a  potrzebują specjalistycznej pomocy.

Uzdrawianie na odległość – dla kogo przeznaczona jest oferta?

Jeżeli mielibyśmy określić, do kogo dokładnie kierujemy naszą ofertę uzdrawiania i czerpania wszelkich dóbr pochodzących z energii kosmicznej, śmiało możemy stwierdzić, że jest to propozycja dla każdego. Bez względu na to, z jakim schorzeniem się borykasz, skorzystaj z proponowanych usług. Pacjenci zgłaszający się po pomoc, to osoby cierpiące na chroniczne zmęczenie, brak motywacji do działania, brak rezultatów swoich działań. To jednak nie wszystko. Świadectwa jasno pokazują, że właściwie poprowadzona terapia uzdrowienia może pomoc w eliminacji przewlekłych stanów bólowych kręgosłupa, redukcji objawów nowotworowych, cukrzycy oraz wielu innych przypadłościach.

Duchowe uzdrowienie – czym jest?

Jedną z nieinwazyjnych metod terapeutycznych, która pomaga w wyleczeniu różnych dolegliwości psychicznych, jak i fizycznych jest duchowe uzdrowienie. Polega na przekazaniu energii uzdrawiającej przez terapeutę, który jest w tym przypadku kanałem, przez którego ona przechodzi, bez użycia fizycznych oraz chemicznych środków. Ten proces pobudza zasoby pacjenta, aby umożliwić mu pełny powrót do zdrowia. Usuwa ból, rozjaśnia myśli, poprawia jakość życia i przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Duchowe uzdrowienie – sesja

Podczas sesji pacjent zazwyczaj siedzi na krześle bądź leży na kozetce. Najważniejsza jest swobodna i spokojna atmosfera, aby móc uzyskać stan rozluźnienia. Taka sesja trwa zazwyczaj około godziny. Pierwsza rozpoczyna się często od rozmowy z pacjentem na temat jego życia, a także zdrowia. Następnie rozpoczyna się proces uzdrawiania, podczas którego, uzdrowiciel pracuje rękami w niewielkiej odległości od ciała. W tym czasie można odczuwać ucisk, ciepło lub zimno. Często pojawia się uczucie senności. Wrażenia mogą być różne i indywidualne. Możliwa jest także konsultacja na odległość bądź dla wielu osób jednocześnie.

W czym pomaga uzdrowienie duchowe?

Każdy może skorzystać z pomocy uzdrowiciela, bez względu na jego poglądy, czy też wyznanie. Nie istnieją tu żadne przeciwskazania. Uzdrowienie duchowe polecane jest osobą borykającymi się z problemami fizycznymi, emocjonalnymi, duchowymi, a także psychicznymi. Pomaga pacjentowi zmienić podejście do życia, aby poprawić jego jakość. Wpływa na usunięcie bólu oraz innych dolegliwości, które utrudniają komfort życia. Ma także korzystny wpływ w przypadku migreny, bezsenności, nowotworów, astmy, reumatyzmu, depresji, chronicznego zmęczenia, cukrzycy oraz chorób przewlekłych. Jest ratunkiem w sytuacjach kryzysowych, przywracając wiarę w sens istnienia.

Uzdrowienie duchowe – efekty

Jednym z efektów uzdrowienia jest radość i ulga, które widocznie poprawiają samopoczucie. Często pacjent przejmuje kontrolę nad swoim życiem, co pozwala mu uporządkować swoje sprawy i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Daje mu to poczucie równowagi i wewnętrznego spokoju, co prowadzi do poprawy życia osobistego, jak i towarzyskiego. Efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszych wizytach, ale mogą pojawić się także dopiero po dłuższym okresie uczęszczania na sesje. Najważniejszą zaletą uzdrowienia duchowego jest brak skutków ubocznych. Taką terapię można bez obaw łączyć z innymi metodami leczenia.

Kosmoenergetyka

Poczuj tajemniczą moc wszechświata i siłę przyciągania. Zaplanuj swoje życie, czerpiąc z energii jak najwięcej. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu pożądanego stanu, skontaktuj się z nami. Chętnie ci pomożemy.