Uzdrawianie energetyczne

Uzdrawianie energetyczne

Czym jest uzdrawianie energetyczne?

Kosmoenergetyka to niezwykła nauka, która wykorzystuje energie kosmiczne. Ich umiejętne stosowanie otwiera człowieka i każdą inną istotę na określoną intencję, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie niesamowitych efektów w postaci uzdrowienia, zmiany losu czy spełnienia określonego, realnego życzenia. Uzdrawianie energetyczne pozwala na skuteczne uwolnienie się od różnego rodzaju chorób czy uciążliwych dolegliwości, a także pozbycie się ze swojego życia destrukcyjnych wpływów innych ludzi, oddziaływania zła czy energii zmarłych. Co ważne, kosmoenergetyka posiada certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia, a zatem stosowane metody uzdrawiania zostały przebadane przez jednostki WHO. Samo uzdrawianie energetyczne to bardzo stara nauka, której korzeni szukać należy w starożytnych cywilizacjach Atlantów i Lemuryjczyków.

Uzdrawianie energetyczne – czy warto?

Dzięki sesjom kosmoenergetycznym możliwe jest udrożnienie przepływu dobroczynnej energii pomiędzy światem kosmicznym a organizmem człowieka. Energia przekazywana jest za pośrednictwem różnego rodzaju kanałów pochodzących z poszczególnych poziomów energetycznych. Każdy z nich wyróżnia się inną częstotliwością i specyfiką oddziaływania na biopole człowieka bądź innej istoty. Uzdrawianie energetyczne to sposób na wykorzystanie wspomnianej energii w celu skutecznego pozbycia się wszelkich dolegliwości fizycznych, psychicznych czy nawet metafizycznych. Umiejętne wykorzystanie pól energetycznych i doświadczenie w pracy z kosmiczną energią to klucz do osiągnięcia doskonałego zdrowia, kondycji i harmonii ducha. Wszystko to przy jednoczesnym dbaniu o komfort i poczucie bezpieczeństwa uzdrawianej osoby. Jeśli czujesz, że uzdrawianie energetyczne to coś, czego wewnętrznie potrzebujesz, nie czekaj dłużej i już dziś zaplanuj proces zmian, który odmieni Twoje życie na zawsze.

Kiedy zdecydować się na uzdrawianie energetyczne?

Chęć osiągnięcia pełnego zdrowia towarzyszy prawdopodobnie każdej istocie we Wszechświecie. Uzdrawianie energetyczne to proces, który na to pozwala, ponieważ wyrównuje poziomy kosmicznej energii i zaprowadza ład w ludzkim organizmie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mierzą się z różnego rodzaju chorobami przewlekłymi, nowotworowymi czy dolegliwościami powstałymi w wyniku powikłań. Uzdrowić można jednak nie tylko ciało, ale również duszę, dlatego uzdrawianie energetyczne rekomendowane jest także w przypadku chorób psychicznych, zaburzeń na tle nerwowym, amnezji czy innych schorzeń. Co ważne, to sposób na wolność dla osób, które walczą ze złą energią, są ofiarą opętań czy złych wróżb. Wszystko, co związane z negatywnymi odczuciami może zostać wyeliminowane za sprawą dobroczynnej energii płynącej ze źródła Wszechświata.