Trening widzenia aury

Trening widzenia aury

Aurą możemy określić widoczne pole energetyczne, jakie otacza człowieka. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, z jaką osobowością masz doczynienia oraz z jakimi problemami boryka się konkretna jednostka. Co ciekawe, taka aura może również otaczać zwierzęta, a nawet poszczególne przedmioty. Chcąc nabyć umiejętności właściwego odczytywania biopola i analizowania poszczególnych przypadków warto przejść trening widzenia aury, który pozwoli zrozumieć jej zachowania i właściwie odczytywać poszczególne sygnały. Wszystko po to, aby lepiej pomóc drugiej osobie i dopasować poszczególne działania uzdrawiające do jej potrzeb.

Trening wiedzy – aura i jej charakterystyka

Z pewnością w zrozumieniu analizy aury przyda ci się właściwy trening wiedzy. Aura u każdego może przybierać nieco inną postać. Wszystko przez przebyte choroby, aktualnie trapiące człowieka bolączki i inne zdarzenia, które mogą mieć znaczący wpływ na jego kondycję fizyczną i psychiczną. Specjaliści określają aurę jako widoczne pole elektromagnetyczne rozpościerające się na różne strony. Nie składa się ono z jednolitej warstwy, a raczej z połączonych sieci, które tworzą całość. Zdrowa jednostka, która nie przejawia żadnych zaburzeń oraz stanów chorobowych będzie otoczona warstwą aury w kształcie przypominającym owal.

Własna aura – trening wiedzy

Osoby, które potrafią dostrzec aurę drugiego człowieka, z dużo większą łatwością mogą odczytać jego aktualny stan emocjonalny, zwizualizować pragnienia, potrzeby oraz aktualne rozterki. Chociaż wydawać by się mogło, że nie każdy może posiąść taką zdolność, to nic bardziej mylnego. Większość osób może nauczyć się odczytywania, kogo otacza, jaka aura. Trening wiedzy prowadzony przez wykwalifikowaną osobę to klucz do sukcesu. Kolejnym niezwykle istotnym elementem jest własne postrzeganie świata. Z całą pewnością możliwość zdobycia tego typu umiejętności wymagać będzie silnego rozwoju duchowego, który otworzy cię na doznawanie nowych doświadczeń i dostrzeganie rzeczy, które dla innych są niewidoczne.

Trening widzenia pola magnetycznego

Poszczególne treningi mogą się skupiać na zauważaniu aury przedmiotów. To pozwala stopniowo zdobywać umiejętności i z czasem przenosić je na ludzi. Dobrym sposobem jest również nauczenie się odczytywania własnego pola magnetycznego. Z pozoru to zadanie może być dużo łatwiejsze, ponieważ sam wiesz, jakie aktualnie emocje tobą kierują. Chcąc nauczyć się nowych technik i rozwijać swoje kompetencje skontaktuj się ze specjalistą z zakresu kosmoenergetyki, który z pewnością pomoże ci właściwie odczytywać aurę.