Kurs Rozwój Intelektualny

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kurs Rozwój Intelektualny
Kurs ten jest przeznaczony dla osób które ukończyły kurs podstawowy.

Terminy kursu:
19 grudnia w godzinach 16-20

Cel kursu
Kurs został przygotowany dla osób średnio zawansowanych, pracujących z energiami subtelnymi. Program kursu zawiera:

  • Budowa i funkcje czakr 5,6,7
  • Negatywne oddziaływania energetyczne dla wyższych czakr: wampiryzm i podłączenia nekrotyczne,
  • Wykorzystanie kanałów energetycznych dla wzmocnienie potencjału intelektualnego,
  • Działania wspomagające pozytywne zmiany

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni w sesjach po 4 godziny. Zalecana jest obecność fizyczna. W trakcie kursu następuje inicjacja w 4 kanały energetyczne.

Ilość godzin zajęć: 4 godziny

Miejsce odbywania kursu: Łódź, ul Sienkiewicza 85/87

Opis kanałów energii subtelnych

W trakcie kursu uczestniczy będą inicjowani w cztery różne kanały energetyczne, pozwalające na uzyskanie różnorodnych efektów:

  1. Pomoc w nauce. Zwiększa intuicję w procesie edukacyjnym i w nauce. Pomaga zakończyć prace nad odkryciem naukowym. Daje wgląd w ścieżkę wiedzy i badań w nauce. Daje zrozumienie uniwersalnego połączenia między wszystkim i wszystkim, aby poczuć się częścią żywego organizmu Wszechświata.
  2. Rozwój zdolności umysłowych w zakresie nauki języków obcych. Pomaga „transkodować” część kory mózgowej odpowiedzialną za mowę obcą; otwiera zasłonę, którą prawie każda osoba ma dzisiaj i która uniemożliwia naukę (zapamiętywanie) potrzebnego języka.
  3. Kanał informacyjny, kanał wiedzy i szkolenia., Kanał komunikacji z nauczycielami. Pomaga zrozumieć kulturę i etykę sztuki magicznej. Uczy kultury sztuki magicznej.
  4. Kreatywność. Częstotliwość, która dostarcza energii do stworzenia. Przy dłuższej pracy ze swoimi zdolnościami budzi zdolności oratorskie. Częstotliwość otwiera kanał między świadomością a sercem, tym samym pomaga w samorealizacji, zwiększa samoświadomość.

 

Cena kursu: 1200 zł (płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu)

Zapisy: kontakt@kosmoenergetyka.org

      Tel +48 533 961 123

Ilość miejsc ograniczona.