Kurs podstawowy

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Terminy kursu:

 • Do uzgodnienia


Cel kursu

Kurs został przygotowany dla osób początkujących, chcących rozpocząć pracę energiami subtelnymi. W programie kursu są elementy związane z:

 • Budowa energetyczna człowieka – system czakr
 • Radiestezja – diagnostyka wahadłem lub różdżką,
 • Negatywne oddziaływania energetyczne: wampiryzm i podłączenia nekrotyczne,
 • Wykorzystanie kanałów energetycznych dla oczyszczania, uruchomienia czakr, uzdrawiania,
 • Działania wspomagające uzdrawianie i pozytywne zmiany losowe
 • BHP

Kurs jest realizowany w ciągu dwóch dni w sesjach po 4 godziny. Dopuszczamy udział zdalny lecz zalecana jest obecność fizyczna. W trakcie kursu następuje inicjacja w 4 kanały energetyczne.Ilość godzin zajęć:
8 godzin (dwa dni po 4 godziny)Miejsce odbywania kursu:
Łódź, ul Sienkiewicza 85/87Opis kanałów energii subtelnych

W trakcie kursu uczestnicy będą inicjowani w cztery różne kanały energetyczne, pozwalające na uzyskanie różnorodnych efektów:

 1. Oczyszczenie uruchomienie czakr. Głównym celem kanału jest przywrócenie, harmonizacja i uzdrowienie ludzkiego systemu energetycznego na wszystkich poziomach. Intensywność kanału może zmieniać się od łagodnej do bardzo dużej w zależności od sytuacji. Kanał może pracować z małymi dziećmi, ładować wodę, jedzenie, aktywować czakry. Kanałem można pracować w kontakcie lub na odległość.

 2. Kanał uzdrowicielski – Usuwa różne negatywne przywiązania. Częstotliwość oczyszcza duchowo i energetycznie. Promuje wzrost siły, rewitalizuje, myje, daje poczucie żywotności, inspiruje. Łagodzi własną agresję, uspokaja. Na poziomie duszy następuje oczyszczenie, jak po modlitwie. Działa dobrze do ochrony dzieci. Chroni przed zazdrością. Pomaga przywrócić strukturę uszkodzonych narządów.

 3. Kanał ochronny – Częstotliwość pełni funkcję silnej ochrony. Jego ochrona jest porównywalna pod względem skuteczności z dobrym amuletem. Pomaga chronić osobę przed wszelkimi połączeniami nekrotycznymi.

 4. Kanał wspierający stabilizację materialną i rozwój biznesu – Spełnienie pragnień, dobrobyt materialny, praca z osobistą karmą, ulepszanie przyszłości. Energia dobrobytu, realizuje możliwość uzyskania wszystkich korzyści na co oczywiście zasługujesz. Energia ta działa na człowieka, jakby przenosi go w wir i oddziela podświadomość od rzeczywistości, pomagając w ten sposób zrozumieć, co dokładnie stanowi przeszkodę dla twojego rozwoju i dobrego samopoczucia. Oznacza to, że energia na poziomie podświadomości zmienia świadomość człowieka i pomaga przyciągnąć wszystkie błogosławieństwa wszechświata do jego życia.Cena kursu:
5000 zł (płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu)Zapisy:

kontakt@kosmoenergetyka.org
Tel +48 533 961 123

Ilość miejsc ograniczona.