Komentarz – wrażliwość na energie nekrotyczne

Jesteśmy różni. W różny sposób postrzegamy świat. To zróżnicowania rozciąga się również na postrzeganie świata subtelnego. O naszej wrażliwości decydują czakry ich otwartość i czystość, a także czystość biopola. Widzenie bytów, astrali, energii subtelnych wiąże się z 6 czakrą, adżną. To nie jest tak, że widzimy tylko w jeden sposób. Świat energii subtelnych ma różne poziomy, a nasze aktualne wibracje biopola i styl życia, pozwala nam widzieć określony poziom. Na przykład są ludzie, którzy widzą niektórych zmarłych lub mają informacje o zmarłych. Czyli uwrażliwiają się na energie nekrotyczne. Dla człowieka nieprzygotowanego tego typu widok jest szokiem i najczęściej prowadzi do choroby psychicznej. Jednakże czasami zdąża się, że ludzie oswajają swój „dar” i wykorzystują na różne sposoby. 

Należy pamiętać o jednym, w zależności od indywidualnych wibracji podłączamy się do różnych ”poziomów” świata subtelnego. To znaczy, że może się wydawać, że mamy kontakt z subtelnym astralem a w rzeczywistości pasożytują na nas energie nekrotyczne. Tym samym nurzamy się w tej energii, co nie jest dobre, nie pozwala nam żyć.  

Trzeba zachować umiar i równowagę w dążeniu do poznania. Dać sobie czas i zrozumienie. Cieszyć się życiem. 

Źródło cytowanego artykułu: https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/od-lat-rozmawiam-ze-zmarlymi-to-dar-od-pana-boga/lhjdkp9,30bc1058