Komentarz – pożar w Tworkach
W ośrodku w Tworkach, znanym chyba na całą Polskę szpitalu psychiatrycznym wybuch pożar. Na szczęście obyło się bez ofiar. Większość z nas przyjmuj tą informację bez refleksyjnie i nie zastanawia się dlaczego tam. Osoby, które widzą energie i ich wpływ na nasze życie, myślą: „i tak długo było tam spokojnie”.
Czy Szpital psychiatryczny jest miejscem pełnym pozytywnej, dobrotliwej energii, oczywiście nie. Jest tam energia strachu, opętania, przymusu, przemocy i wiele innych niskich wibracji. Tego typu energie działają destrukcyjnie na ludzi i miejsca. Człowiek po pobycie w takim miejscu wychodzi z osłabionym biopolem, zniszczonym lekami psychotropowymi mózgiem, z perspektywy leczenie część osób nigdy nie będzie w stanie żyć samodzielnie, a część musi przyjmować leki już zawsze, po to aby tłumić pewną część mózgu która odpowiada za „niestandardowe” zachowania społeczne. Materia też reaguje na negatywną energię, powodując różne nieprzyjemne sytuacje.
Począwszy od wypadków, tzw. Efektu złego miejsca, a także na fizycznym unicestwieniu. Tylko osoba dysponująca możliwościami oddziaływania oczyszczającą i ochronną energią jest w stanie doprowadzić takie miejsce na stanu pierwotnego. Zapraszamy na sesje uzdrawiające i oczyszczające do naszego Centrum Uzdrawiania.
https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/pozar-w-szpitalu-w-tworkach-sa-ranni/eygxjqd,79cfc278
